Oryginalne sposoby na integrację pracowników

Praca często staje się wręcz całym życiem ludzi. W pracy często spędza się bardzo dużo czasu, zdecydowanie rzadziej przebywa się każdego dnia w domu, a nawet jeżeli jesteśmy w domu, to i tak z różnych powodów myślimy o pracy. Często bywa ona stresująca, wiele rzeczy przygotować musimy w domu. Nie działa to zbyt dobrze na nas samych. Wiele w takim przypadku zależy od samych pracodawców, ponieważ często pomimo ogromu pracy jaka czeka nas każdego dnia, wielu szefów jest cenionych przez pracowników, głównie dzięki chęci utrzymywania całkiem przyjaznej atmosfery. Wielu pracodawców stara się zachowywać dobre relacje i często rozmawiać z pracownikami, działa to w naprawdę skuteczny sposób.

Co mogą przynieść integracyjne spotkania?

Wielu szefów decyduje się nawet na organizowanie integracyjnych wypadów, które często są w stanie zagwarantować możliwość stworzenia naprawdę zgranego i wydajnie pracującego zespołu. Często takie spotkania organizowane są nawet w czasie pracy. Pracodawcy po prostu organizują wyjazd w jakieś konkretne miejsce, by móc dobrze bawić się wraz z pracownikami. W dzisiejszych czasach istnieje całkiem wiele różnego rodzaju sposobów na bliższe zapoznanie się wszystkich pracowników. Zazwyczaj imprezy integracyjne Łódź pozwalają na na stworzenie zgranej ekipy, która poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającym zadaniem. Jednak wiele zależy tu od samych pracodawców.

Gokarty (sxc.hu)
Gokarty (sxc.hu)

Tory gokartowe

Gokarty są całkiem niewielkimi pojazdami, które mimo wszystko są w stanie rozwinąć całkiem spore prędkości. Idealnie nadają się więc do ścigania się po niewielkich torach. Istnieje możliwości wzięcia udziału w takich wyścigach nawet kilku osób. Istnieje więc możliwość wprowadzenia pomiędzy pracownikami odrobiny zdrowej rywalizacji, która dodatkowo zmobilizuje wszystkich pracowników do sprawniejszego działania. Takie wyścigi odbywają się na naprawdę niewielki torach, a dzięki dość sporym prędkościom, taka rozrywka daje możliwość otrzymania całkiem sporej dawki adrenaliny.

Imprezy na świeżym powietrzu

Takie spotkania polegają zazwyczaj na zorganizowaniu dużego ogniska, jedzenia, napojów i wspólne spędzenie czasu w przyjacielskim gronie. Dzięki temu można porozmawiać z poszczególnymi współpracownikami, spędzić z nimi trochę czasu, bliżej ich poznać. Jest to o tyle dobre rozwiązanie, ponieważ pozwala na spędzenia czasu w zdecydowanie spokojniejszy sposób. Łatwiej jest się dzięki temu poznać, co z pewnością ułatwi przyszłą, wspólną pracę.

Paintball (pixabay.com)
Paintball (pixabay.com)

ASG lub paintball

Taka forma rozrywki to jak najbardziej aktywne spędzanie czasu. W przypadku ASG ludzie podzielenie na dwie drużyny strzelają od siebie pistoletów i karabinów, ale nabojami są niewielkie plastikowe kulki. W przypadku rywalizacji paintaballowej, wykorzystuje się nieco inne pistolety, które strzelają za pomocą kulek z farbą. Rozbijają się one trafiając w cel, dzięki czemu dokładnie widać dosłownie każde trafienie. Taka forma integracji pomaga danemu zespołowi się doskonale zgrać.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*