Jak urządzić wieczór kawalerski?

Wieczór kawalerski to wyjątkowa impreza. Można rzec, że jest to impreza jedyna w swoim rodzaju. Organizujemy ją dla pana młodego aby uczcić jego ostatnie chwile przysłowiowej wolności. Głównym warunkiem tej imprezy jest towarzystwo tylko i wyłącznie męskie. Męska impreza w towarzystwie samych kolegów i przyjaciół generuje różne dziwne pomysły. Wieczory kawalerskie powinny być dobrą zabawą ale bez przesady. Chyba nikt nie chciałby mieć wyrzutów sumienia na drugi dzień. Dlatego nie warto sugerować się innymi, którzy wybierają drogie kluby nocne i spędzają tam wieczór kawalerski. Jest dużo innych ciekawych pomysłów, które niekoniecznie wiążą się z alkoholem, a pozwalają spędzić czas w dobrym towarzystwie.

ASG

ASG to mało znana przez społeczeństwo zabawa. Mężczyźni będą wiedzieć więcej na ten temat, ale to przecież zabawa głównie dla facetów. Na ten moment jest to najlepsze odwzorowanie potyczki z użyciem broni w taki sposób, aby nie zrobić sobie krzywdy. Dostajemy broń, która różni się tylko amunicją od ostrej wersji. Do tego dochodzi ubiór ochraniający ciało i wyruszamy do boju. Niektórzy mylą tę rozrywkę z Paintballem, ale to dwie zupełnie inne dziedziny. Pomysł urządzenia wieczoru kawalerskiego w takich właśnie klimatach jest jak najbardziej na miejscu. Jest to typowo męska zabawa, a w towarzystwie najbliższych znajomych można się dobrze przy tym wybawić. W niektórych miastach istnieją naprawdę ciekawe poligony do ASG czy chociażby zamknięte budynki symulujące walkę w ciasnych korytarzach.

wieczór kawalerski na torze kartingowym (pixabay.com)

Tor kartingowy

Każdy mężczyzna lubi wyścigi, dlatego zorganizowanie wieczoru kawalerskiego na torze kartingowym będzie jednym z lepszych pomysłów. Obecnie tory kartingowe przygotowane są na takie scenariusze i taką imprezę można zorganizować chociażby na torze w Warszawie. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie: https://a1karting.pl/karting/imprezy-okazjonalne/wieczor-kawalerski/. Zaletą takiego wyboru jest fakt, że możemy rozegrać prawdziwy wyścig między sobą w towarzystwie najbliższych znajomych. Do tego dochodzi szereg atrakcji w postaci podium czy chociażby medali i dyplomów za zajęcie poszczególnych miejsc. Oprócz tego będzie możliwość zrobienia sobie przerwy, zjedzenia posiłku czy innych przekąsek. W każdym razie tory kartingowe nie oszczędzają na takich rozwiązaniach i można zorganizować naprawdę niezły wieczór kawalerski. Jest to bardzo ciekawy pomysł a przecież nie zajmuje całej nocy, więc do tego będzie można dołożyć jeszcze co najmniej jedną atrakcję.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*